פריצת מנעולים

שירות פריצת מנעולים מסופק כיום על ידי מנעולנים רבים במשק הישראלי, ואלו פונים למגוון רב של לקוחות – כמו גם למגוון רחב של סוגי מנעולים ומנגנוני נעילה. איך מתבצעת פריצת מנעולים? כיצד אפשר לוודא שספק שירות זה הוא אכן איש מקצוע מיומן, וחשוב יותר – גם אמין דיו כדי לבצע את המשימה? כל התשובות כאן, במאמר זה.

אם המפתח שלכם נשבר בתוך המנעול, אם הכספת לא שועה לאף קוד או קומבינציה ומסרבת להיפתח, אם נעלתם את צרור המפתחות בתוך הרכב בעודכם מחוצה לו, אם מנעול הדלת במשרד או בעסק פשוט תקוע ואינו מתפקד, אם יצאתם לפיצוציה והדלת נטרקה וננעלה מאחוריכם מבלי שלקחתם מפתח ואין אחד רזרבי בנמצא – לכל המקרים הרבים והשונים הללו יש דבר מה אחד משותף: במצבי ביש אלו אתם זקוקים לשירותי פריצת מנעולים כדי לפתור את הבעיה ולהמשיך הלאה בשגרה.

שירות פריצת מנעולים חוקי ומקצועי, המבוצע על ידי מנעולן מורשה, מציע פיתרון לכל הבעיות הללו – כל מה שקשור בפתיחה/בפירוק של מנעול, אם בדלת בניין, דירה, משרד, מוסד או רכב, ואפילו בכספת. זה יכול להיות כל מנעול, מנעילת קומבינציה דרך מולטילוק ודלת פלדלת. מנעולן שהוא מקצוען אמיתי יידע להתמודד עם כולם על הצד הטוב ביותר. הסיבה ששירות פריצת מנעולים מוצע על ידי מנעולנים אינה רק בגלל שמנגנונים מסוג אלו היא התמחותם הטבעית, אלא גם מפני שבידם האפשרות – במידה והמנגנון פגום – להחליפו באחר אותו הם ישווקו לכם וירכיבו עבורכם, מיד לאחר ביצועה של פריצת מנעולים לשביעות רצונכם.

בידיו של איש מקצוע, פריצת מנעולים היא דבר של מה בכך, והיא תתבצע במהירות ובקלות, כאשר ספק השירות מגיע לביתכם במענה בהול – לרוב מנעולנים המתמחים בפריצת מנעולים עובדים בהענקת שירות זה 24 שעות ביממה, ולעתים גם בשישי, בשבת ובחגי ישראל. מומלץ כמובן לוודא זאת מראש, אבל מאחר וזהו שירות חירום, לרוב הוא יהיה זמין בכל עת.

בחירת המנעולן לפריצת מנעולים

חשוב לזכור מהי המשמעות של המילה "פריצה" – אומנם פורץ מנעולים הוא שם מקצוע למנעולן המספק שירות שכזה, אך אותו ביטוי משמש גם לתיאור בעלי בליעל, העוסקים בפעילות עבריינית שאינה חוקית, לפריצת מנעולים ללא רשות מן הבעלים החוקי.

לכן חשוב מאוד לפנות אך ורק אל איש מקצועי חוקי ומורשה בעליל, שעל אמינותו ניתן לסמוך לא פחות מאשר על מיומנותו בתחום. מנעולנים המורשים לעסוק בפריצת מנעולים הינם בעלי אישור ממשטרת ישראל, ועליהם מוטל גם לוודא, לפני ביצוע המשימה שאליה נקראו, שמזמין השירות הוא אכן הבעלים החוקי של המבנה/המכונית/הכספת שאת הגישה אליו/ה הם הוזמנו לפרוץ.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.