מנעולן לרכב

אחד הדברים שכל בעל רכב מקפיד עליהם זה לנעול היטב את המכונית שלו. כמה פעמים קרה לכם שישבתם באמצע ישיבה חשובה, וכל מה שיכולתם לחשוב עליו זה "האם סגרתי את הרכב"? אחרי הכול, אף אחד לא רוצה להגיע למקום שבו הוא החנה את רכבו רק כדי לגלות שהוא נגנב. לפעמים אנחנו מצטיינים כל כך במשימת הנעילה, עד שאנחנו נשארים מחוץ למכונית הנעולה, והמפתח דווקא בתוכה… ברגעים אלו טוב לדעת שיש מנעולן לרכב.

מנעולן לרכב כמציל חיים

לא, אין כאן הכוונה לתודות שמרעיפים כל אותם הנהגים שזוכים בחזרה במכוניתם בזכות מנעולן לרכב, אלא למקרי חירום אמיתיים. לעיתים קורה שהבעיה הגדולה ביותר בכך שהרכב ננעל נעוצה בכך שבתוך אותו אוטו נשאר ילד קטן. ביום קיצי חם זה עניין שאין להקל בו את הדעת ויש לפעול במיידי. שיטה מהירה זה פשוט לשבור את החלון, אבל זה גורם לנזקים כלכליים, ומה שחמור הרבה יותר, רסיסי החלון עלולים לפגוע בילד. ומה עושים אם מדובר בחלונות ממוגני ירי? בכל מקרה, בשלב הראשון יש להתקשר לפורץ מנעולים לרכב שעובד באזור ולהסביר לו את המקרה. במרבית המקרים המנעולן יגיע למקום בתוך זמן קצר ויאפשר לנהג לחלץ את הילד ללא בעיה ובלי נזקים כלכליים. בעידן הסמארטפונים איתור של מנעולן לרכב זה עניין של כמה לחיצות על כפתור.

מנעולן לרכב בשירות המשטרה

המשטרה משתמשת בשירותי מנעולן לרכב לעיתים קרובות. קודם כל, במקרי חירום מהסוג שתוארו לעיל המגיעים למשטרה יש לפעול במהירות, אך ללא גרימת נזקים מיותרים עד כמה שניתן. מעבר לכך, עיקר תפקידו של מנעולן משטרתי אינו בייביסיטר להורים עם בעיות קואורדינציה, אלא טיפול ברכבים חשודים. אין זה סוד שפעילות פלילית רבה מתבצעת באמצעות רכבים, ולכן לפעמים צריך לפרוץ את הרכבים הללו. מטבע הדברים מדובר במשימות העומדות בהתאם לחוק, ואין שום סיבה לשבור חלון של רכב אם אפשר לבצע את הפתיחה בצורה עדינה יותר.

כיצד תצמצמו את זמני התגובה של מנעולן לרכב

במרבית המקרים, כשמישהו פונה לשירותי מנעולן בכלל ומנעולן לרכב בפרט, הוא זקוק לשירות זה ברגע שצלצל הטלפון. מסיבה זו חשוב להתקשר למי שמעניק שירות באזור הדרוש. אם יש לכם סמארטפון, אתם עושים את החיפוש בעצמכם, אך אם אתם עדיין משתמשים בטלפון מהדור הישן, אז תתקשרו למישהו שנימצא ליד מחשב, אך חשוב שתעדכנו אותו שאתם זקוקים למנעולן באזור מסוים. כשאתם מרימים טלפון אל בעל המקצוע, חשוב לוודא בתוך כמה זמן יוכל להגיע, ואם אתם מרגישים שתצטרכו להמתין זמן רב, פשוט תעברו אל המנעולן הבא ברשימה. ישנם מנעולנים רבים ולכן אין שום סיבה להמתין זמן רב. מעבר לכך, פנייה לחברה גדולה של מנעולנים תבטיח שירות מהיר יותר, כי תמיד יהיה מישהו זמין באזור שלכם.


כתיבת תגובה

Your email address will not be published.