מנעולן מקצועי

איש מאיתנו לא יכול לדעת מתי הוא יזדקק לשירותיו של מנעולן. איש מאיתנו גם לא יכול לדעת לאילו שירותים הוא יזדקק. אולם בעובדה אחת כולנו יכולים להיות בטוחים: כולנו, במוקדם או במאוחר, נזדקק לשירותיו של מנעולן. בין אם עבור פריצת מנעולים, תיקון צילינדר או התקנת מנעול חדש, כל אחד מאיתנו יזדקק בשלב זה או אחר לשירותיו של איש מקצוע. לכן, כל אחד מאיתנו צריך לדעת כיצד לבחור את איש המקצוע הטוב והמקצועי ביותר. איך עושים זאת? כל התשובות במאמר הבא.

מקדימים תרופה למכה

כמו הרבה שירותים אחרים, גם לשירותיו של מנעולן נזדקק בדרך כלל בשעת חירום: כשנחזור מבילוי לילי ונגלה שאיבדנו את צרור המפתחות, כשהילד ינעל במכונית ביום קיץ לוהט, כשהילדים ישחקו עם מפתח הבית וישברו אותו בתוך המנעול ועוד.

בשעות חירום אלו לא תמיד יהיה לנו הזמן או האפשרות לחפש באופן יסודי ומקיף, לערוך סקר שוק, לבקש המלצות מחברים ולהשוות מחירים. לכן, חשוב שלכל אחד מאיתנו יהיו פרטי הקשר של איש מקצוע שהוא סומך עליו וכמובן שפועל באזור מגורינו, על כל צרה שלא תבוא. אז איך ניתן לדעת?

שלושה פרמטרים עיקריים:

1. אמינות – זכרו שמנעולן הוא איש מקצוע שלו תתנו גישה חופשית לרכוש הפרטי והיקר לכם מכל: הבית, הרכב, העסק, הכספת וכדומה. לכן, עליכם להיות בטוחים ב- 100% שלפניכם אכן איש מקצוע אמין וישר, שלא ינצל לרעה את האמון המוחלט שלכם בו.

מכיוון שאין לנו כל יכולת לעמוד על טיב אישיותו של כל אחד, הערובות הטובות ביותר שיכולות להיות לנו הן תעודות ואסמכתאות: בדקו שיש לו תעודת הסמכה. תעודה זו מעידה כי הוא בוגר קורס מנעולנות מקצועי, במסגרתו למד את רזי המקצוע והוכשר לעבודה בתחום. כמו כן, תעודה זו מבטיחה לכם שהוא עמד בתנאי הקבלה החשוב ביותר לקורס, והוא הצגת תעודת יושר ממשטרת ישראל.

ערובות נוספות לאמינותו וליושרו  יכולה לבוא בדמות אישור מטעם משטרת ישראל, חברות בארגון המנעולנים בישראל או בארגונים בינלאומיים מקבילים, תעודות משווק מורשה ועוד.

2. מקצועיות – כמו כל איש מקצוע אחר, עלינו לוודא שאנו מזמינים אדם שיוכל להתמודד בהצלחה עם כל אתגר מקצועי שיונח לפתחו. גם בפרמטר זה תעודה היא גושפנקא טובה למדי, שכן היא מעידה שלפנינו אדם אשר למד את כל ההיבטים התיאורטיים והמעשיים.

אולם הכשרה מקצועית אינה מספיקה, שכן מקצועיותו של מושפעת לא רק מהכשרתו, אלא גם ובעיקר מניסיונו המעשי בשטח. ככל שבעל המקצוע מנוסה יותר ובעל שנות ותק רבות יותר בתחום, כך סביר יותר שידע להתמודד עם כל בעיה, עם כל מנעול או מנגנון נעילה.

3. מהירות הגעה – מכיוון שבמרבית המקרים יהיו אלה מקרי חירום, חשוב מאוד לבחור במנעולן שיוכל להגיע אלינו בהקדם האפשרי. לכן, עלינו לוודא שהוא זמין לקריאה 24 שעות ביממה, לרבות בשבתות ובחגים. ומעל לכל – עלינו לבחור לפי אזור גיאוגרפי מוגדר, שבו אנו גרים. רק כך נוכל להיות בטוחים שהוא יגיע אלינו במהירות ויספק לנו מענה זריז ויעיל.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.